bodrum eksper kurumsal

Kayra Gayrimenkul

Yetki No: 4801227

GLB Star Turizm

Tursab No: A7641

Bodrum Eksper

Hakkımızda

Bodrum Eksper gayrimenkul ve turizm sektöründe çeyrek yüzyılı aşkın bir tecrübenin ürünü olarak 2022 yılında hizmete girmiştir.

Gayrimenkul alanında Kayra Gayrimenkul olarak Bodrum ve çevresinde uzun yıllardır profesyonel hizmet veren kadromuzla ve Global Star (TatilEksper.com) markasıyla İstanbul’dan tüm dünyaya turizm hizmeti sunan markamızın ortak ürünüdür Bodrum Eksper.

En temel ihtiyaçlardan ikisi olan barınma (konaklama) ve seyahat konularında profesyonel bir bakış açısıyla, eksiksiz bir hizmet vermek temel amacımızı oluşturuyor. Kendimizi fiyat ekseninde dar kalıplara sokmak yerine, her segmentten ürünü talep sahibiyle buluşturmak vazgeçilmez bir hedef olarak ana prensibimizi oluşturuyor. Yani Bodrum Eksper’de ucuz bir ürünle, pahalı bir ürün yan yana durabilir manasına geliyor bu aynı zamanda. Dolayısıyla insan, müşteri, hedef kitle seçmiyor! her kategoriden ihtiyaç sahibine yardımcı olmak için canla başla çalışıyoruz. Zaten bu yüzdende ‘’Bodrum’’ markasını tamamlarken ismini Eksper sıfatıyla tamamladık. Bizim Bodrum’daki her şeyden haberimiz olması gerekiyor sizlere en iyisini ve geleceği aktarabilmek için.

Evet, BodrumEksper.com’un kısa özetini okuduğunuz için teşekkür ederiz. Şimdi daha fazlası için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, kurumsal ciddiyetle ama amatör ruhla cevapladığımız telefon numaramızı rehberinize kaydedebilirsiniz.

Bir gün size fazlasıyla lazım olabiliriz; söz konusu Halikarnas’ın Bodrum’u ise eğer…

Bodrum Eksper

Bodrum Eksper

Emlak Danışmanları

halil cansiz 210x210 1

Halis Cansız

Emlak Danışmanı
Erkan 210x210 1

Erkan Cansız

Emlak Danışmanı
cenzgiz cansiz

Cengiz Cansız

Emlak Danışmanı