Bodrum Aylık Kiralık Villa

İlan Tipi
Bölge
Daha Fazla
Emlak Tipleri
Bodrum Satılık Villa Konacık - KNC25 (13)
Bodrum Konacıkta Ultra Lüks Yazlık Villa
Muhteşem bir konaklama fırsatı
Oda: 4+1
600 m²
Yılı: 2018
450.000 ₺
Bodrum Konacıkta Ultra Lüks Yazlık Villa
450.000 ₺
Muhteşem bir konaklama fırsatı
Oda: 4+1
600 m²
Yılı: 2018

Bodrum Aylık Kiralık Villa

2023 yılı itibariyle tüm Türkiye'de konut ve barınma krizi ülkenin birinci konuştuğu gündem maddesi haline gelmiştir.

2020 yılında Corona Virüs ile dünyada yaşanan ekonomik kriz ve Türkiye'de son yıllarda uygulanan yanlış ekonomi politikaları, dövizde ani yükselişlerde yaşanan develüasyona sebep olmuştur. Artan inşaat maliyetleri, arsa fiyatlarının yükselmesi, alıcının finansal olarak ödeme gücünü yitirmesi konut üretimini de olumsuz yönde etkilemiştir. Tüm bunların üzerine ülkemize gelen düzensiz göçmenlerin sayısı 10 milyonu aşınca talep arzı geçti ve fiyatlar çok yükseldi.

Kiralık ev arayan vatandaşların sayısı çok olunca fiyatlar tavan yaptı. Hemen hemen 81 vilayette durum aynı. En az nüfuslu doğu illerinden tutun, batıdaki büyük şehirlere ve tatil bölgelerine kadar aynı durum sirayet etti. Bodrum bölgesinde aylık yani uzun dönemli ev bulmak artık çok zor. Yaşanan göç, artan nüfus, üretilmeyen yeni evler durumu buralara getirdi. Bodrum Aylık Kiralık Villa tutmak için iyi bir araştırmaya girmek gerekiyor. Özellikle Villa konseptindeki evler sezonluk verilmek istendiği için uzun dönemli kiralamaya pek sıcak bakılmıyor. Elbette sezonluk müşteri ile uğraşmak istemeyen, evine çok insan girip cıksın istemeyen mal sahipleri de hiç az değil.

Bodrum Aylık Kiralık Villa arayışlarınız için, villa kiralama işi yapan emlak firmaları ile görüşebilirsiniz. Her zaman emlak internet siteleri size yardımcı olamayabilir. Bu hızlı bir sektör, insani ilişkilerin çok önemli olduğu, tanışıklıkların avantaj olduğu bir durum. Sizi bir kere görmüş, sohbet etmiş bir ev sahibi yada bir emlakçı bir fırsat doğduğunda ilk başta görüp tanıdığı, güvendiği insanı arar. Bu sebeple sadece ilan sitelerinden ev bulup , telefon edip evi tutmaya çalışırsanız işiniz uzayabilir ve istediğiniz evi kaçırabilirsiniz.

Birkaç gayrimenkul danışmanı ile tanışıp, talebinizi ayrıntılarıyla anlatıp, mevcut olanları görmek ve yeni portföyler geldiği zaman aranmak isteğinizi iletiniz. Kiralık ev, villa, işyeri konusu hızlı hareket edenin, arzulu , istekli olanın , kapora ve sözleşme safhasına derhal geçenin muvaffak olduğu bir durumdur.

Bodrum'da satılık ve kiralık villa piyasası çok hareketlidir. Bölgeye olan yüksek ilgi, 12 yaşamın artması, dışardan yatırımların çok olması barınma ihtiyacını da artırmıştır. Şehrin nüfusu arttıkça yeni fırsatlar ortaya çıkıyor, yeni fırsatlar çıktıkça yeni ihtiyaçlar doğmaktadır. Elbette Bodrum'un dünyanın marka turizm merkezlerinden biri olmasının da payı çoktur. Dikkat ederseniz, yaz gelince tüm televizyonlarda, radyolarda, internet sitelerinde
Bodrum haberleri dolaşmaya başlar. 100 adet haber çıkıyorsa bunun 90'ı Bodrumla ilgilidir. Bodrum dünyanın dört bir yanından misafir kabul eden, yazlık olarak kullanılan, otellerin dolup taştığı, hatta sürekli yaşamak için evlerin alınıp, kiralandığı bir şehirdir.

Bodrum'da ev sahibi olmak, yaşamak, tatil yapmak herkesin istediği, hayal ettiği, imrendiği birşey olmuştur. elbette bunun ilk şartı güzel, uygun, yaşanabilir bir ev bulmaktır. Bodrum'da aylık kiralık villa maliyeti her geçen gün artmaktadır. Daha önceki senelerde kiralamasını yapan, birkaç yıldır oturan malikler çok uygun fiyatlara hala oturmaktadır. Belki sadece aylık tatil parasına 12 aylık evin kirasını ödemektedir. Eğer siz de Bodrum'da villa kiralamak istiyorsanız hem sitemizdeki alternatifleri inceleyebilir hem de kafanıza takılan soruları eksperlere sorabilirsiniz.