Bodrum Meşelik’te Geniş Tam Müstakil Villa

Bodrum Meşelik'te Geniş Tam Müstakil Villa
İlan ID: MSL67
İlan Tarih: 2023-10-28
14.850.000 ₺
Satılık
Konut Türü: Villa, Müstakil Ev, Yazlık
İlan Açıklaması:

Bodrum ile Milas'ın tam orta noktasında Meşelik mevkiinde anayola 750 metre mesafede müstakil villamız satılıktır.

Meşelik son dönemde yatırımın, turizmin merkezi haline gelmiştir. Onlarca lüks site, müstakil villalar, ticari yatırımlar, işyerleri yapılmakta ve açılmaktadır. Milas'a bağlı olmasına rağmen Bodrum'a daha yakındır. İlçe sınırındadır.

820 m2 arsa içinde Tek Katlı villadır. 3+1 oda 3 banyosu vardır. Full deniz manzaralıdır. 180 m2 brüt alanı vardır. 2 adet ebeveyn banyo 1 adet ortak banyo WC vardır. Güneş enerjisi, klima ve kalorifer tesisatı mevcuttur. Isı, ses ve su yalıtımları yapılmıştır. Güneş enerjisi, su deposu ve hidrofor vardır, aktif çalışmaktadır.

Bahçesinde; 50 m2 kapalı otopark, hobi atölyesi, fırın, mutfak, barbekü vardır.

21 m2 konteyner-ardiye evin hemen arkasındadır. Artezyen su kuyusu ve motoru vardır. 600 metre bahçesine havuz yapılabilir.

Bodrum Merkeze 20 dakika, Bodrum-Milas Havaalanına 15 dakika, en yakın plaja 7 dakika, KariaPort AVM'ye 3 dakika, Boğaziçi-Adabükü kasabasına 5 dakika, Milas Bodrum karayoluna 750 metredir.

Etrafında bitmiş oturuma başlamış villalar, devam eden siteler, ticari alanlar, Zincir marketler, alışveriş merkezleri vardır.

Evin bahçesinden tamamı kapanmaz deniz manzaralıdır. Hafif eğimli olduğu için villanın önünün kapanma ihtimali yoktur. Manzarasına baktığımız deniz , Bodrum Tuzla Kuş Cenneti olarak anılmaktadır. Bodrum’ a 25 km mesafede bulunan Tuzla Kuş Cenneti, Ege Denizi’ nin tatlı suyla birleştiği, keşfedilmemiş bir doğa harikası. Bodrum’ un hemen yanı başındaki Bargilya Antik Kenti’ nin yakınlarında, çevresi zeytin ağaçlarıyla kaplı bir bölgede yer alıyor.

Tuzla Kuş Cenneti’ nde toplam 125 çeşit kuş türü barınıyor ve bu kuşlar tüm beslenme ihtiyaçlarını Tuzla Koyu’ndan karşılıyorlar. Bölgenin en popüler canlı türü ise flamingolar. Tuzla Kuş Cenneti, belli mevsim dönemlerinde, kuş gözlemcilerinin akınına uğruyor.

Evimiz kat mülkiyetli iskanlıdır. Krediye uygundur.

Konum temsilidir.

Halis Cansız
Yetki Belge No: 4801227
Çevre Bilgileri:
Otobüs Durağı
Zincir Marketler
Bakkal/Market
Alışveriş Merkezi
İsim Soyisim*
Telefon*
E-Posta*
Mesaj